KONST / Litografier / Färglitografier 14303153
nr 1430 3153
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 100x73 cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:00:58
100 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
800 kr